ДИЗАЙНЕР-ЛЯЛЬКАР Наталія Мартиненко

Наталия Мартыненко

Сєвєродонецьк, Україна

Народилася в 1963 році, в місті Сєвєродонецьку. За освітою інженер технолог- неорганічної хімії і бухгалтер – аудит, а в душі творча людина. Люблю дизайн, архітектуру, моделювання та конструювання одягу, малюю, люблю музику. Все сплелося і в підсумку стала займатися авторської лялькою.

Вперше побачила авторські ляльки в журналі, була в захваті. Думала, що це нереально зробити самій. Виготовленням ляльок захопилася з лютого 2012 року, коли вперше відвідала майстер – клас Тетяни Баєв. Надалі, щоб навчитися майстерності навчалася у майстрів Любові Лук’янчук, Ірини Кочарави, Олени Куніної, Ольги Рубцевої. Прекрасні майстра, талановиті художники – вони відкрили свої таємниці для створення ляльок.

У квітня 2013 прийняла рішення брати участь в міжнародній виставці “Модна лялька” в місті Києві. Це був мій дебют. Дуже рада, що моїм рідним, друзям і глядачам ляльки сподобалися. Постараюся знову і знову радувати і дивувати їх новими цікавими ляльками. Мені подобається робити ляльки. Люблю творити красу.