Постоянная выставка Виставка ляльок Ольги Гречухи ВЕЛИКА БЛАКИТНА ЗАЛА
Середа - Неділя 11:00 - 17:00

Постійна виставка авторських робіт
Виставка ляльок Ольги Гречухи Виставка ляльок Ольги Гречухи
Выставка кукол Виставка ляльок майстрів БІРЮЗОВА ЗАЛА
Середа - Неділя 11:00 - 17:00

Спільна експозиція авторських робіт майстрів-лялькарів України
Виставка ляльок майстрів України Виставка ляльок майстрів України
Выставка картин Виставка графіки БІЛА ЗАЛА
Середа - Неділя 11:00 - 17:00

Виставка тиражної і ілюстративної графіки Саші Непомнящої
Виставка графіки Виставка графіки

Зараз у галереї

Арт-галерея Ольги Гречухи

Світ ляльок – світ загадок і сюрпризів. Лялька – перша серед іграшок. Вона відома з далекої давнини, залишаючись вічно юною. Її історія простежується з часів будівництва єгипетських пірамід до наших днів. На неї не впливає час, вона як і раніше знаходить свій шлях до сердець дітей і дорослих.

Арт-галерея була створена Ольгою Гречухою в 2019 року. Це перша в Україні лялькова галерея та її основне завдання знайомити відвідувачів з таким видом прикладного мистецтва, як авторська лялька. У сучасному світі авторська лялька є особливий напрямок. Авторська лялька – це дуже трудомісткий процес, що вимагає певних знань і навичок. Для виготовлення авторської ляльки існує безліч спеціальних матеріалів, технік і методів.

Художники-лялькарі працюють у величезній кількості жанрів (характерна лялька, фантазійна лялька, реалістична лялька, шарнірна лялька, мініатюра і т, д,), технік (гарячий і холодний пластик, фарфор, текстильні ляльки та ляльки з дерева) і призначень (колекційні, інтер’єрні та т. д.) ляльки. Українські майстри створюють авторських ляльок на дуже високому рівні і тому, такий арт-простір, який об’єднує їх роботи разом, просто необхідний.

Ольга Гречуха

Колекція ляльок